قوانین و مقررات زیر توسط آل اسکیپ و مدیریت با جدیت پیگیری و اجرا خواهد شد.
قوانین انجمن اتاق فرار

قوانین انجمن اتاق فرار:

الف ـ عمومی:

ماده 1- این توافقنامه متعلق به آل اسکیپ دات او آر جی (www.allescape.org) و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد آن، آل اسکیپ به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید و رعایت تمامی مفاد قوانین جرائم رایانه ای الزامی است.
ماده 2- استفاده از سایت آل اسکیپ طبق شرایط و قوانین تجارت الکترونیک مصوب مجلس شورای اسلامی ایران می باشد. این مقررات تحت داوری دادگاههای ایران قابل اجراست.

انتشار تصویر در قوانین انجمن اتاق فرار:

ب _ تصاویر و کلمات:

1- استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه ایرانی غیرمجاز بوده و دسترسی بازیکن متخلف بلافاصله بدون هیچگونه اطلاعی به ایشان قطع می شود

قوانین انجمن اتاق فرار مربوط به:

ج _ حساب کاربری:

1- استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیر یا ادمین سایت باشد به خاطر جلوگیری از گمراه شدن بازیکنان مجاز نیست.

2- هر بازیکن تنها حق داشتن یک اکانت را دارد و در صورت سوءاستفاده و ایجاد چند نام کاربری ، تمامی اکانت های تشخیص داده شده توسط مدیریت مسدود خواهد شد.

3- استفاده از اسامی و تصاویر تبلیغاتی و نامهای مستعاری که از کلمات رکیک استفاده شده باشد جدا خودداری نمایید.

قوانین انجمن اتاق فرار مربوط به انتشار :

د: موضوع و پاسخ:

1- مدیریت سایت مجاز به حذف پاسخ ها و موضوع هایی می باشد که خارج از عنوان اصلی سایت (اتاق فرار) و قوانین می باشد.

2- موضوع ها یا پاسخ هایی که به دستور مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده بازیکن می باشد.

3- احترام به بازیکنان و مدیر سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند انجمن آل اسکیپ است.

4- استفاده از کلمات رکیک و نامربوط در عنوان موضوع و پاسخ ها ممنوع می باشد. در صورت استفاده از کلمات نامتعارف در جامعه ایرانی، قطعا موضوع یا پاسخ حذف خواهد شد. همچنین در صورت تکرار دسترسی به کاربری مسدود خواهد شد.

5- موضوع خود را در دسته بندی مناسب و تعریف شده قرار دهید تا دسترسی سایر بازیکنان راحت تر انجام شود.

6- از ایجاد پست یا موضوع هایی که به بازیکنان دیگر و حریم شخصی آنها مرتبط می شود خودداری کنید. همچنین از تهمت زدن، نسبت دادن و هرگونه موضوع مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده موضوع مورد نظر حذف و کاربری متخلف مسدود می شود.

7- از نوشتن پاسخ یا موضوع سیاسی توهین آمیز، تمسخر آمیز، نسبت دهنده، توهین و تمسخر ادیان و موارد مشابه خودداری کنید. در صورت مشاهده دسترسی بازیکن مسدود و موضوع مورد نظر حذف می شود.

8- خواهشمند است از گذاشتن اطلاعات شخصی در پاسخ ها جدا خودداری فرمایید. امکان حضور و خواندن مطالب برای بسیاری از افراد (عضو و غیرعضو) وجود دارد. بهتر است مطالب خود را به گونه ای بنویسید که قرار است هر کسی (مرد یا زن- دوست یا فامیل – عضو و غیرعضو) آنها را بخوانند.

9- اعضای انجمن محذودیتی در ارسال پاسخ ندارند ولی برای ایجاد موضوع جدید 1 موضوع در روز می باشد.

10- از تبلیغات داخل پاسخ ها و گذاشتن لینک های تبلیغاتی و ارجاع به سایتهای دیگر و شبکه های اجتماعی بپرهیزید، در صورتی که نیاز به معرفی خدمات و محصولات خاص، مرتبط با اتاق فرار داشتید آنرا داخل موضوع جدید با اطلاعات کامل و تصویر ایجاد کنید.

11- و در نهایت از ایجاد عناوین و موضوعات مطرح شده در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه جدا خودداری نمایید.

قوانین مربوط به حفظ حریم خصوصی:

و _ اطلاعات خصوصی:

حفظ حریم خصوصی کاربران برای آل اسکیپ از اهمیت زیادی برخوردار است و اطلاعات کاربران نزد آل اسکیپ محفوظ بوده و به هیچ عنوان از آن جهت مصارف تبلیغاتی استفاده نخواهد شد بنابراین ار اعضای انجمن خواستاریم اطلاعات کاربریشون و با خیال آسوده تکمیل نمایند.

توجه داشته باشید که در کل قوانین انجمن اتاق فرار برای تجربه کاربری بهتر بازیکنان اتاق فرار نوشته شده و برای تحقق آن باید به کمک یکدیگر آنرا اجرا و پیگیری کنیم…

لذا خواهشمندم از بازیکنان قدیمی تر در اطلاع رسانی از قوانین به بازیکنان جدیدتر کمک یار باشند.

 

قوانین انجمن اتاق فرار
اگه با قوانین و مقررات موافقی بریم تو انجمن ...
بزن بریم